
Ашық кілт, 13 х 17 мм, сары мырыш Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 14307, 13 x 17 мм ашық кілт, сары мырышпен қапталған, алтыбұрышты розеткалары бар бұрандалы бекіткіштерді бұрауға және бұрап алуға арналған. Оның жұтқыншақ өлшемі 13 және 17 мм болатын екі мүйізді бөлігі бар. Жақтаулар кілт корпусының осіне сәл бұрышта орналасқан, бұл шектеулі кеңістікте жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Құрал монтаждау жұмыстарын жүргізуге, жабдықты құрастыруға және бөлшектеуге, жабдықты жөндеуге пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Кілт 45 аспаптық көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен механикалық кернеулерге төзімділігін анықтайды. Губкалар МЕМСТ талаптарына сәйкес 42 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл құралдың сенімділігін растайды. Сары мырыш жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді және кілттің қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.086 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ашық кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 143-Ашық кілтті кілттер |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 13 мм |
| Өлшем 2 | 17 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996054735 |
- Бағасы: 461 ₸

