
Ашық кілт, 27 х 30 мм, мырышталған (КЗСМИ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ашық кілт 40Х маркалы легирленген болаттан жасалған. Мырышталған.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.451 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Ашық кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 143-Ашық кілтті кілттер |
| Өлшем 1 | 27 мм |
| Өлшем 2 | 30 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4607165250354 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

