
Ашық кілт, 10 х 12 мм, CrV, фосфатталған, МЕМСТ 2839 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фосфатталған Сибртех 14323, 10 х 12 мм ашық кілт, CrV болаттан жасалған, ГОСТ 2839, алтыбұрышты бұрандалы бекіткіштерді орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Ол жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы, өйткені жақтар кілт корпусының осіне бұрышта орналасқан. Құрал қызмет көрсету орталығында, автожөндеу шеберханасында, жабдықты орнату кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе елде пайдалы болады.Артықшылықтарыберіктілік және механикалық кернеулерге төзімділік — кілт хром-ванадий тобындағы соғылған болаттан ыстықтай соғу әдісімен жасалған, күйдіруден, сөндіруден және кейіннен шынықтырудан өткен.Тозуға төзімділіктің жоғарылауы — жұмыс бөліктерінің қаттылығы 42-47 HRC құрайды, бұл ГОСТ талаптарына сәйкес келеді.Төзімділік — құрал коррозиядан қорғау үшін фосфатталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ашық кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 143-Ашық кілтті кілттер |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 10 мм |
| Өлшем 2 | 12 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996055084 |
- Бағасы: 355 ₸

