
Ашық кілт, 22 х 24 мм, хромдалған Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Хромдалған ашық кілт Спарта 144715, 22 х 24 мм, болттарды, гайкаларды және басқа алтыбұрышты профильді бекіткіштерді бұрап алуға және бұрауға арналған. Жұмыс губкалары екі жағынан қол жетімді, жұтқыншақтың өлшемі 22 және 24 мм. Иектер тұтқаға бұрышта орналасқан, бұл тар жағдайларда жұмыс істеуді жеңілдетеді. Құрал жабдықты құрастыру және бөлшектеу үшін қолданылады, монтаждау жұмыстары кезінде үйде, елде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Кілт 45 маркалы көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол берік және кернеуге төзімді. Жұмыс бөліктерінің қаттылығы МЕМСТ талаптарына сәйкес келеді және 42 HRC құрайды, бұл құралдың сенімділігі мен тозуға төзімділігіне кепілдік береді. Хромдалған беті коррозияға ұшырамайды, бұл кілттің қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.204 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ашық кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 144-Ключи рожковые SPARTA |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 22 мм |
| Өлшем 2 | 24 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996066295 |
- Бағасы: 988 ₸

