
Шеткі күпшекті кілт 102 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілт термиялық өңдеуден кейін ыстықтай қалыптау әдісімен аспаптық болаттан жасалған және хромды қорғаныш және сәндік жабынмен коррозиядан қорғалған. Автомобильдер мен тіркемелердің күпшектеріне қызмет көрсету үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.21 кг |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 137-Ключи торцевые |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 102 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055374 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

