
Шеткі күпшекті кілт 55 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 55 мм болатын Stels 14253 розетка кілті техникалық қызмет көрсету станцияларында немесе гаражда автокөліктерді кәсіби және өздігінен жөндеу кезінде қолданылады. Оның көмегімен хабтар ауыстырылады, сонымен қатар тіркемелер жөнделеді. Артықшылықтары Кілт ыстық штамптау арқылы аспаптық көміртекті болаттан жасалған және сөндірілген, осылайша оның беріктігі мен жоғары ресурсы қамтамасыз етіледі. Хромды қорғаныш жабыны кілтке коррозияның пайда болуына төзімділік береді. Кілтте ыңғайлы айналу үшін рычагқа арналған тесік қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 62 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 62 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.34 кг |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 137-Ключи торцевые |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 55 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055428 |
- Бағасы: 1 945 ₸

