
8 х 10 мм шеткі кілт-түтік, мырышпен қапталған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
8 x 10 мм өлшемді Matrix 13710 мырышталған розетка кілтінің түтігі болттармен және бұрандалармен монтаждау/бөлшектеу жұмыстарын жүргізу кезінде шеберлерге пайдалы. Арнайы пішінді кілт кәдімгі кілт өтпейтін жету қиын жерлерде жұмыс істеуге жарамды. Артықшылықтары Кілт екі жақты етіп жасалған, оның өлшемдері 8 және 10 мм болатын екі алтыбұрышты профильдері бар. Кілттің жоғары тозуға төзімділігі мен беріктігін ол жасалған легирленген 45 болат береді. Кілттің қаттылығы МЕМСТ талаптарына сәйкес келеді және 38 HRC құрайды. Кілт мырышталған, сондықтан коррозиядан және сынудан сенімді қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.051 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 121 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 137-Ключи торцевые |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 10 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996056210 |
- Бағасы: 330 ₸

