
Шеткі кілт-түтіктер жинағы, 8 х 17 мм, жағалар, мырышталған, 6 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жағасы бар Sparta 137405 мырышталған құбыр кілттерінің жинағы, 6 дана. өлшемі 8 x 17 мм, жету қиын жерлерде монтаждау жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Кілттердің көмегімен алтыбұрышты профильді бекіткіштерді бұрап алуға және бұрауға болады. Жиынтықтағы жаға кілттерді айналдыруға арналған. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған 45 кілттер берік және сенімді, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Әрбір кілттің корпусы мырышталған, сондықтан оларда тот пайда болмайды. Кілттердің қаттылығы МЕМСТ талаптарына сәйкес келеді және 41 HRC құрайды. Жиынтықта әртүрлі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 8-17 мм негізгі өлшемдегі 5 екі жақты кілттер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.299 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 137-Ключи торцевые |
| Пәндер саны | 6 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 17 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996069753 |
- Бағасы: 1 815 ₸

