
Кардан шамының кілті 21 х 500 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көліктегі оталдыру шамдарын ауыстыру үшін өлшемі 21 x 500 мм болатын Stels 13844 штепсельдік кілт қолданылады. Ол автокөлік жүргізушілеріне, жеке және кәсіби шеберлерге гаражда немесе қызмет көрсету станциясында пайдалануға жарамды. Қос кардан механизмі жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кілттегі резеңке бекіткіш шамдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Кілтті жасау кезінде 45 болат пайдаланылады, бұл оның жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Кілт мырышталған, осылайша коррозияға қарсы қорғанысқа қол жеткізіледі. Резеңкеленген тұтқа қолдан сырғып кетпейді, бұл сенімді ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.59 кг |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 507 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 93 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 138-Шырақ кілттері |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 21 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055220 |
- Бағасы: 1 689 ₸

