
Шырақ кілті, 21 мм, Sparta топсасы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 138405, 21 мм топсасы бар штепсельдік кілт автомобиль оталдыру шамдарын ауыстыруға арналған. Бұл автокөлік жүргізушілеріне автокөліктерді өз бетінше жөндеуге және қызмет көрсету станцияларының жұмысшыларына пайдалы болады. Кілт қос топсаның болуына байланысты жету қиын жерлерге оңай енеді. Шам кіріктірілген резеңке сақинаның арқасында кілттен құлап кетпейді. Артықшылықтары Кілт оның беріктігі мен механикалық кернеулерге төзімділігін қамтамасыз ететін 45 көміртекті болаттан жасалған. Қос топса кілттің бұрышын өзгертуге және қажет болған жағдайда айналдыру тұтқасын арттыруға мүмкіндік береді. Қорғаныш мырыш жабыны кілттің бетінде тоттың пайда болуына жол бермейді. Т-тәрізді тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және жұмыстың жайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 138-Шырақ кілттері |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 21 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996040226 |
- Бағасы: 1 345 ₸

