
Шырақ кілті-түтік 16 х 160 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 16 x 160 мм болатын Stels 13721 штепсельдік кілт түтігі гаражда, автокөлік жөндеу шеберханаларында, жолда оталдыру шамдарын ауыстыру үшін пайдалы. Ол тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды. Резеңке сақинасы бар кілт тығынның сырғып кету қаупінсіз сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Болат 45 кілтті жасауда қолданылады, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Кілт мырышталған, сондықтан коррозияға төзімді. Қабырғалары жұқа болғандықтан, кілт шектеулі кеңістікте жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.112 кг |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 21 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 138-Шырақ кілттері |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 16 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055244 |
- Бағасы: 1 003 ₸

