
Жиналмалы ысырмалы кілт, 18 х 19 мм, CrV, айналы хром Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілт жоғары сапалы 40CrV1 болаттан жасалған. Оның хром-никельді коррозияға қарсы жабыны бар. Ратчет механизмінің материалының қаттылығы 58 сағ. Кілтте әртүрлі өлшемдегі екі сақиналы жұтқыншақ бар. Кілттің жиналмалы бөлігінің профилі 12 бетке ие, бұл жұмыс беттерінің жанасу аймағын ұлғайтады және бекіткіштердің беттерінің деформациялану қаупін азайтады. Кілттің сақиналы профилінде құралдың жеңіл жүруін, бұрандалы қосылыстардың жылдам және ыңғайлы орнатылуын қамтамасыз ететін 72 тістері бар арнайы ысырма механизмі (ратчет) орнатылған. Кілттің ең аз бұрылу бұрышы 5 градус. Ысырмалары бар екі жақты гайкалы гайкалы кілт бұрандалы қосылыстарды тиімді бұрап алуға және бұрауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.305 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 58 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 18 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996054070 |
- Бағасы: 2 547 ₸

