
Біріктірілген ысырмалы кілт, 11 мм, CrV, айналы хром Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған Matrix 14804 құрама ысырмалы кілт, "айналы хром" жабыны бар, 11 мм, болттар мен гайкаларды жылдам бұрап алуға және бұрауға мүмкіндік береді. Мүйіз бөлігін бөлікті толығымен жабу мүмкін болмаған жағдайда пайдалану ыңғайлы, ал ысырма механизмі жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Кілт жоғары сапалы 40CrV болаттан жасалған, ысырма механизмінің қаттылығы 58 HRC, сондықтан құрал қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Айналы хром-никельді жабын кілтті коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. 12 қырлы профилі бар қақпақ бөлігі бөлікті толығымен жабады, осылайша бекіткіштердің беттерінің деформациялану қаупін азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.044 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 48 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 11 мм |
| Өлшем 2 | 11 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996052489 |
- Бағасы: 1 386 ₸

