
Ауыспалы құбырлы қысқыштар, S-Pipe, өздігінен қысылатын механизм, құю тұтқалары, хром-ванадий, 400 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм, хром-ванадийден жасалған, өздігінен бұрап тұратын механизмі және құю тұтқалары бар Gross S-Pipe 15720 құбыр қысқыштары әмбебап монтаждау және монтаждау құралдары санатына жатады. Олар үлкен өлшемді құбырлар мен фитингтерді ұстауға және айналдыруға мүмкіндік береді, себебі қысқыш жақтары 100 мм-ге дейін ашылады. Ал S-тәрізді жұмыс профилі жету қиын жерлерде жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жақ аралықтары патенттелген ысырма механизмінің арқасында бөліктің өлшеміне байланысты оңай реттеледі. Қысқыштар хром-ванадийлі болаттан жасалған, жұмыс бөліктері 55-59 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, осылайша құралдың беріктігі мен жоғары қызмет ету мерзіміне қол жеткізіледі. Құюға арналған тұтқалар жұмыстың ыңғайлылығын және саусақтарды кездейсоқ қысудан қорғауды қамтамасыз етеді. Өндірушінің бес жылдық кепілдігі кенелердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.322 кг |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996034812 |
- Бағасы: 19 046 ₸

