
Ауыспалы тістеуіктер Quattro-Gripp, өздігінен қысатын механизм, құю тұтқалары, хром-ванадий, 320 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 320 мм, хром-ванадийден жасалған, өздігінен бұрап тұратын механизмі және құю тұтқалары бар Gross 15716 жылжымалы қысқыштары монтаждау-монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Оларды құбырларды, фитингтерді және максималды диаметрі 75 мм болатын басқа бөлшектерді айналдыру және бекіту үшін пайдалануға болады. Арнайы S-пішіні кәдімгі құбыр кілтіне қол жеткізе алмайтын қысқыштармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қысқыштар патенттелген өздігінен қысылатын ысырмалы механизммен жабдықталған, оның көмегімен жақтардың орны жұмыс бөлігінің өлшеміне қарай тез өзгереді. Артықшылықтары Қаттылығы 55-59 HRC жұмыс бөлшектері бар хром-ванадийлі болаттан жасалған қысқыштардың ресурсы мен беріктігі жоғары. Жақтардағы арнайы ойық ұсақ бөлшектерді: сымдар мен шегелерді ұстаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Резеңке төсемдері бар құю тұтқалары алақанда сырғып кетпейді, сондықтан қысқыштармен жұмыс істеу ыңғайлы. Өндіруші 5 жылға кепілдік береді, осылайша кенелердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996034805 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

