
Қысқыштар, 250 мм, реттелетін, құюға арналған тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм болатын, құю тұтқалары бар Matrix 15708 бұрылмалы қысқыштары құбыр мен реттелетін кілттің функцияларын біріктіреді. Олар жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да бөлшектерді ұстау және ұстау үшін монтаждау және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған қысқыштар жоғары беріктігінің арқасында ұзақ уақыт қызмет етеді. Жұтқыншақтың ашылуын реттеу пішіні мен өлшемі бойынша әртүрлі заттарды ұстауға мүмкіндік береді. Жақ сүйектеріндегі өткір ойық арнайы жұмыс профилінсіз заттарды ұстауды жеңілдетеді. Құюға арналған тұтқалар жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді — олар сырғымайды және қолыңызда сенімді жатады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014739 |
- Бағасы: 2 256 ₸

