
Қысқыштар, 300 мм, ауыспалы, ПВХ тұтқалары Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм, ПВХ тұтқалары бар Sparta 157195 жылжымалы қысқыштары тұрмыстық тапсырмаларды орындау үшін пайдалы: фитингтер, құбырлар, бекіткіштер сияқты әртүрлі бөлшектерді ұстау. Бұл модель құбырларды, аппаратураларды және басқа бөлшектерді, соның ішінде жету қиын жерлерде айналдыру үшін құбыр мен реттелетін кілтті ішінара ауыстыра алады. Артықшылықтары Кенелерді өндіруде көміртекті болат оңтайлы беріктік пен тозуға төзімділікті қамтамасыз ету үшін қолданылады. Жұмыс бөліктеріндегі өткір ойықтар жұмыстың тиімділігін және арнайы жұмыс профилінсіз заттарды ұстау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Жұтқыншақты реттеу әртүрлі бөлшектерді түсіру үшін оның ашылуының оңтайлы өлшемін таңдауға мүмкіндік береді. ПВХ жабыны бар құю тұтқалары жұмыс ыңғайлылығын арттырады және қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.597 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 68 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996066165 |
- Бағасы: 2 599 ₸

