
Құбыр кілті Stillson, 2.0 х 254 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбыр кілті Sparta Stillson 157565, 2 дюйм x 254 мм, құбыр қосылымдарын орнатуға және бөлшектеуге арналған. Ол сантехниктер, слесарлар және өз қолдарымен жасаушылар үшін таптырмас көмекші болады. Тұтқасында ойығы бар арнайы конструкция тіпті тотыққан және тот басқан бекіткіштерді де тиімді бұрап алуға мүмкіндік береді. Сондай-ақ ол шектеулі кеңістікте жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Кілт жасалған көміртекті болат 45 оның сенімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады. Құрт механизмі кілтті жылдам реттеуге мүмкіндік береді. Кең губкалар бөлікпен жанасу аймағын ұлғайтуды қамтамасыз етеді, осылайша олардың зақымдану қаупін азайтады. Жақтардағы берік және өткір ойықтар бөлшектердің сенімді бекітілуіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.504 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 68 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 50.8 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Губкалардың минималды ашылуы | 10 мм |
| Кілт нөмірі | №2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996066134 |
- Бағасы: 1 593 ₸

