
Құбыр кілті Stillson, 2.5 х 350 мм Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta Stillson 157645 құбыр кілті, 2,5 дюйм x 350 мм, құбыр қосылымдарын орнатуға және бөлшектеуге арналған. Ол сантехниктер, слесарлар және өз қолдарымен жасаушылар үшін таптырмас көмекші болады. Тұтқасында ойығы бар арнайы конструкция тіпті тотыққан және тот басқан бекіткіштерді де тиімді бұрап алуға мүмкіндік береді. Сондай-ақ ол шектеулі кеңістікте жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Кілт жасалған көміртекті болат 45 оның сенімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады. Құрт механизмі кілтті жылдам реттеуге мүмкіндік береді. Кең губкалар бөлікпен жанасу аймағын ұлғайтуды қамтамасыз етеді, осылайша олардың зақымдану қаупін азайтады. Жақтардағы берік және өткір ойықтар бөлшектердің сенімді бекітілуіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.973 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 76 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 356 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 63.5 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Губкалардың минималды ашылуы | 20 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996066080 |
- Бағасы: 2 491 ₸

