
№0 құбырлы рычагты кілт, құйылған Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех №0 15757 құйылған құбырлы рычагты кілт арнайы профилі бар және онсыз әртүрлі бөлшектерді ұстауға және айналдыруға қызмет етеді. Тұтқаның өлшемі 5-28 мм аралығында реттеледі, бұл ұсақ және ірі бөлшектермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Рычагты механизмі бар кілт шебердің қосымша күш-жігерінсіз жоғары жұмыс күшін жасайды. Артықшылықтары Кілт жасалған көміртекті болат 45 оның сапасының кепілі ретінде әрекет етеді, өйткені беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Губкалардың қаттылығы 50 HRC механикалық кернеулерге төзімділікті қамтамасыз етеді. Жақ сүйектеріндегі ойықтар бөлшектердің сырғып кетуіне жол бермейді. Жұтқыншақтың енін реттеу реттегіш гайка арқылы жүзеге асырылады, сондықтан кілтпен жұмыс істеу оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.492 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 28 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Губкалардың минималды ашылуы | 5 мм |
| Кілт нөмірі | №0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055480 |
- Бағасы: 2 679 ₸

