
Иінтіректі құбырлы кілт КТР-1 (НИЗ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбыр тұтқасының кілті НИЗ КТР-1 15788 құбырларды, фитингтерді және басқа бөлшектерді ұстауға және айналдыруға көмектеседі. Бұл жеке шеберлерге пәтерде немесе саяжайда жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Рычагты механизмі бар кілт жұмыс істеуге ыңғайлы, себебі ол жоғары жұмыс күшін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Кілт жасалған көміртекті болат 45 оның тозуға төзімділігін арттырады. Бояу жабыны коррозия қаупін азайтады. Тістердің айналу бағытына қарсы еңісі бар, бұл бөлшектерді сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 36 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Губкалардың минималды ашылуы | 10 мм |
| Кілт нөмірі | №1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607126250980 |
- Бағасы: 2 747 ₸

