
КТР-2 Сибртех құбырлы тұтқалы кілт
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех КТР-2 15771 құбырлы рычагты кілт құбырларды және басқа бөлшектерді ұстау және айналдыру үшін қолданылады. Ол тұрмыстық және кәсіби қолдануға арналған. Рычагты кілт жұмысты жеңілдетеді, өйткені шеберден көп күш жұмсауды қажет етпейді. Артықшылықтары Беріктік пен тозуға төзімділік — кілт көміртекті болаттан жасалған 45. Бөлшектерді сенімді ұстау — жақтарда берік ойықтар қарастырылған. Оңай орнату — тамақтың ені гайка арқылы реттеледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.172 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 50 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Губкалардың минималды ашылуы | 20 мм |
| Кілт нөмірі | №2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055619 |
- Бағасы: 3 457 ₸

