
Құбырлы иінтіректі кілт, 545 х 50 мм, Сибртех иілген жақтары бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех №3 15744 иілген жақтары бар құбырлы рычагты кілт құбырларды және диаметрі 2 дюймге дейінгі басқа бөлшектерді арнайы қырлары бар және оларсыз айналдыруға және бекітуге қызмет етеді. Әмбебап кілт үйде, гаражда, өндірісте пайдалы болады. Рычагты механизм жоғары түсіру күші есебінен жұмыстың тиімділігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Кілттің конструкциясының сенімділігін оның өндірісінде қолданылатын 45 көміртекті болат қамтамасыз етеді. 50 HRC губкаларының қаттылығы олардың жоғары жұмыс қабілеттілігіне кепілдік береді. Кілтті гайкамен реттелетін механизмнің арқасында бөліктің өлшеміне реттеу оңай. Жақтардағы ойықтар бөлшектердің сырғып кетуіне жол бермейді, олардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Кең губкалар бөлшекпен жанасудың ұлғайтылған аумағына қол жеткізуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.736 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 565 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 77 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 545 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 40 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Губкалардың минималды ашылуы | 20 мм |
| Кілт нөмірі | №3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055688 |
- Бағасы: 6 026 ₸

