
Имбусты кілт HEX, 8 мм, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Imbus кілті Matrix 11216 CrV болаттан жасалған, 8 мм, HEX саңылаулары бар бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Алтыбұрыш көбінесе жиһаздың бұрандаларын бұрау және велосипедтерді жөндеу үшін қолданылады. Кілттің L-тәрізді пішіні оның ұзын ұшын жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін жұмыс бөлігі ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кілт 49-53 HRC қаттылығы бар берік және тозуға төзімді хром-ванадийлі болаттан жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Тотыққан жабын коррозиядан қорғаудың жоғары дәрежесін қамтамасыз етеді. Кілттің қысқа ұшы шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін және көп күш жұмсауды қажет ететін жағдайларда жұмысшы ретінде пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.081 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Өлшем | 8 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996052182 |
- Бағасы: 202 ₸

