
Имбусты кілттер жиынтығы HEX, 1.5-10 мм, CrV, 9 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Imbus кілттерінің жинағы Matrix 11226 CrV болаттан жасалған, 1,5–10 мм, 9 дана., қысқа, тотыққан, HEX саңылаулары бар бекіткіштерді орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Алтыбұрыштар көбінесе жиһаздың бұрандаларын бұрау және велосипедтерді жөндеу үшін қолданылады. Кілттердің L-тәрізді пішіні жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін олардың ұзын ұшын жұмыс бөлігі ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кілттер берік және тозуға төзімді хром-ванадийлі болаттан жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Тотыққан жабын коррозиядан қорғаудың жоғары дәрежесін қамтамасыз етеді. Кілттердің қысқа ұштары шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін және көп күш жұмсауды қажет ететін жағдайларда жұмысшы ретінде пайдаланылуы мүмкін. Аспалы тесігі бар пластик қорап кілттерді ықшам және ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 181 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 104 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.271 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | 10 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996007304 |
- Бағасы: 1 235 ₸

