
Имбус кілттерінің жиынтығы HEX, 1.5-10 мм, CrV, 10 дана, никельмен қапталған, Спарта сақинасында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Имбус кілттерінің жинағы HEX Sparta 112685, 10 дана, никельмен қапталған, сақинада — жаңадан бастаған және кәсіби шебердің арсеналындағы таптырмас көмекші. Оның көмегімен жиһазды жинауға немесе шағын тұрмыстық жұмыстарды орындауға болады. Аллен кілттері аллен розеткасымен жабдықталған бекіткіштермен жұмыс істегенде қолданылады. Артықшылықтары Кілттер көміртекті болаттан жасалған және 45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан олар жоғары ресурсқа және қажетті беріктікке ие. Никельмен қаптау есебінен кілттер ылғалдың әсерінен бұзылмайды. Жиынтықтағы сақина кілттерді сақтау мен тасымалдаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жинақ әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік беретін ең жиі қолданылатын 10 кілттен тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.154 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Максималды өлшем | 10 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 20 жасырын |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996040240 |
- Бағасы: 588 ₸

