
Имбусты кілттер жинағы HEX, 1.5-10 мм, CrV, 10 дана, тотыққан, сақинада Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Имбус кілттерінің жинағы, Sparta HEX 112665 1.5-10 мм, 10 дана, тотыққан, сақинада — бұл үйде немесе саяжайда мезгіл-мезгіл шағын жөндеу жұмыстарын жүргізуді қажет ететін жеке шеберлер үшін практикалық және арзан шешім. Аллен кілттері көбінесе жиһазды құрастыруда және велосипедтерді жөндеуде HEX сплайн бекіткіштерін бұрау және бұрап алу үшін қолданылады. Артықшылықтары Тотыққан жабын кілттерде тоттың пайда болуына жол бермейді. Оңай сақтау және тасымалдау үшін кілттер сақинаға ілінеді. Жинақ үйде HEX бекіткіштерімен толық жұмыс істеуге арналған ең көп таралған кілт өлшемдерін қамтиды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.156 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Максималды өлшем | 10 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 20 жасырын |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996070223 |
- Бағасы: 509 ₸

