
Имбус кілттерінің жиынтығы Torx 9 дана: T10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, 45, 50, тотыққан, сақинада Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 112667 Imbus кілттерінің жинағы, 9 дана: сақинада тотыққан T10-T50, TORX бекіткіштерімен шағын жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін шеберлерге пайдалы. Имбус кілттерінің қолдану аясы кең, мысалы, тұрмыстық техника мен электр құрылғыларын құрастыруға және жөндеуге жарамды. Артықшылықтары Тотыққан жабын кілттерде тоттың пайда болуына жол бермейді. Оңай сақтау және тасымалдау үшін кілттер сақинаға ілінеді. Жинақ үйде TORX бекіткіштерімен толық жұмыс істеуге арналған ең көп таралған кілт өлшемдерін қамтиды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.153 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | Т50 |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 20 жасырын |
| Ең аз өлшем | Т10 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069074 |
- Бағасы: 756 ₸

