
Шана, 1000 г, соғылған темір басы, ағаштан жасалған екі түсті спарта тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 280 мм, салмағы 1000 г шабуылшысы, соғылған темір басы және ағаштан жасалған екі түсті тұтқасы бар Спарта 10905 шана балғасы — бөлшектің пішінін түзету, соғу үшін ұқыпты, басқарылатын соққыларды қолдануға болатын соқпалы аспап. үлкен шеге немесе қапсырма. Аздап дөңес атыс штыры соғу арқылы жасалады және екі жағынан тегістеледі, сондықтан ол сенімді. Балға тұрмыста құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде және автомобильдерді жөндеу үшін қолданылады. Артықшылықтары Шабуылшының материалы — орташа көміртекті болат 45, жоғары жиілікті токтармен 40-45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, ол жеткілікті беріктікке ие, металға соғылған кезде сынбайды және тегістелмейді. Соққылы беттердің қырлары алынған қырлары болады, бұл жұмыс кезінде ұсақ бөлшектердің сынуына жол бермейді. Шана балғасының басы қара лакпен қапталған, ол оны тоттан қорғайды және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтқа басына сыналанған және шайырмен толтырылған, сондықтан соққы алған кезде штырь ұшып кетпейді. Ағаш сабы қолға сырғып кетпейді, ал лактау оны кеуіп кетуден сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 1.167 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Шабуылшының салмағы | 1000 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996060736 |
- Бағасы: 2 013 ₸

