
Шана, 1500 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар және жалпы ұзындығы 310 мм, шабуылшының салмағы 1500 г болатын Спарта 10915 шана балғасы — жеңіл, дәл және дәл соққылар жасауға арналған слесарлық құрастыру құралы. Ірі шегелерді немесе қапсырмаларды қағу, заттарды майыстыру және пішіндеу, бөлшектеу жұмыстары үшін қолданылады. Екі жағынан да сәл дөңес және тегістелген соғылған шток құралдың беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді, ал пластикалық тұтқаның арқасында балға кез келген уақытта пайдалануға дайын. Құрал тұрмыста қолданылады, құрылыс алаңында немесе автосервисте де пайдалы болады. Артықшылықтары Балға басы беріктігі мен деформацияға төзімділігімен ерекшеленеді, себебі ол орташа көміртекті болаттан 45, ал соққы беттері 40-45 HRC дейін жоғары жиілікті токтармен шыңдалған. Тұтқа шана балғасының басынан шығып кетпейді, өйткені ол берік эпоксидті шайырмен мықтап жабыстырылған. Атыс штыры коррозияға ұшырамайды және қара лакпен қапталғандықтан берік. Құралмен жұмыс істеу қауіпсіз — шабуылшының шеттерінде ойықтар бар, бұл соққы кезінде ұсақ бөлшектердің сынуына жол бермейді. Тұтқа қайтарымды амортизациялайды, талшықты шыны таяқшаның арқасында беріктік пен қаттылықпен ерекшеленеді. Тұтқасы ойығы бар резеңке бетінің арқасында қолға сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 1.792 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 289 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 107 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Шабуылшының салмағы | 1500 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996060859 |
- Бағасы: 3 190 ₸

