
Балға, 3000 г, соғылған бас, Сибртех ағаш тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 3000 г шабуылшысы және ағаш тұтқасы бар Sibrtech 10929 балғасы бетон, тас және кірпіш конструкцияларын бөлшектеуге, сондай—ақ құрастыру жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік беретін соқпалы аспап болып табылады. Оның ұзындығы 700 мм тұтқасы бар, ол соққылардың күшін арттырады. Соғылған бас құралдың сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Балға құрылыс жұмыстары кезінде қолданылады, гаражда немесе қала маңындағы аумақта пайдалы болады. Артықшылықтары Бас материалы жоғары сапалы 45 орташа көміртекті болат болып табылады, ал жоғары жиілікті токтармен шыңдалған жұмыс беттерінің қаттылығы 40-45 HRC құрайды, сондықтан соққы штыры соққы жүктемелеріне төтеп бере алады және деформацияланбайды. Басы фрезерленген, тегістелген және қара лакпен қапталған, сондықтан ол тот баспайды және ұзаққа созылады. Сыналанған ағаш тұтқа эпоксидті шайырмен қосымша желімделген, сондықтан атыс штыры оған өте сенімді ұсталады. Фаскалары алынған соққылы беттер ұсақ бөлшектердің сынуынан қорғалған. Тұтқа жоғары сапалы ағаштан жасалған және кептіруге жол бермеу үшін лакпен қапталған. Тұтқа дымқыл қолдарда да сырғып кетпейді, сондықтан балғамен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 3.783 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 710 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шабуылшының салмағы | 3000 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996060965 |
- Бағасы: 8 798 ₸

