
Балға, 4000 г, соғылған темір басы, "Павлово" ағаш тұтқасы Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 4000 г соғылған темір басы және ұзындығы 380 мм ағаш тұтқасы бар 10957 шана балғасы үлкен күшпен соққы беруге мүмкіндік береді. Онымен бетон, кірпіш және тас конструкцияларын бөлшектеуге болады. Соғылған шток құралдың сенімділігін қамтамасыз етеді. Балға құрылыс алаңында, үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал жоғары беріктік пен беріктікпен сипатталады, себебі басы 50 маркалы орташа көміртекті болаттан жасалған, пеште шыңдалған және толық тереңдікте 30-50 HRC оңтайлы қаттылыққа ие. Фаскалары алынған атыс штыры жұмыс кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді — соққылар кезінде бөлшектердің сынуы жоққа шығарылады. Басы сыналанған тұтқаға мықтап ұсталады және пайдалану кезінде сырғып кетпейді. Олардың жоғары сапалы тегістелген ағашының сабы жаңбырлы ауа райында да қолдарында сырғып кетпейді. Тұтқаны жөндеуге болады — егер ол сынса, сізге жаңа балға алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 4.17 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 137 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 73 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Шабуылшының салмағы | 4000 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4606800042699 |
- Бағасы: 6 213 ₸

