
Балға сабы, 400 мм, ағаштан жасалған Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм 10988 ағаш балға тұтқасы құрылыс алаңында, үйде немесе гаражда қолданылатын соқпалы аспапты жөндеуге арналған. Ескі тұтқасы істен шыққан жағдайда оған балға басын орнатуға болады. Тұтқаның конустық бөлігі бұл тапсырманы жеңілдетеді. Бұйым қатты ағаштан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Артықшылықтары Балға тұтқасы екі рет тегістеу арқылы өңделеді, сондықтан оның жанасуға жағымды тегіс беті бар.Тұтқаны жасау үшін пайдаланылатын ағаш термокамерада кептіріледі, сондықтан оның көгеру қаупі барынша азайтылады.Сопақша тұмсығы бар ағаш тұтқа қолға мықтап тіреледі, бұл құралды пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.246 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.06.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 07-240619-АМ05 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тверьэкс" сертификаттау және сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 07-240619-АМ05.pdf |
| _пакеттегі ені | 44 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800022868 |
- Бағасы: 314 ₸

