
Балға сабы, тегістелген, Бук, 600 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 600 мм Сибртех 11004 шана балғасына арналған тегістелген тұтқа бук ағашынан жасалған, сондықтан ол қаттылығымен, серпімділігімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Құралдың басын бекітуге арналған. Орнатылған жерде тұтқа тарылып, шана балғасын құрастыруды жеңілдетеді. Бұйым құрылыс алаңында, үйде, саяжайда және гаражда құралды жөндеу және кейіннен пайдалану үшін пайдалы болады.Артықшылықтарысүйке тұсы сопақша пішен құралдың ыңғайлы жұмысын қамтамасыз ете отырып, қолға сенімді тіреледі.Беті қос тегістеу әдісімен өңделген, сондықтан бұйымды қолмен ұстауға ыңғайлы.Балға сабы термокамерада кептірілген ағаштан жасалған, бұл шешім қоршаған ортаға тигізетін кері әсерді барынша азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.53 кг |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 595 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | АК-4 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ЗАО "Центр сертификации "Техно Тест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/АК-4.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800042040 |
- Бағасы: 981 ₸

