
Слесарлық балға, 100 г, шаршы атқыш, ағаш сабы Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 260 мм, салмағы 100 г шаршы шабуылшысы және ағаш тұтқасы бар Спарта 102025 слесарлық балғасы металмен жұмыс істегенде және шеге қағу кезінде соғуға арналған. Жеңіл салмақ шаршамай және дәлдікті жоғалтпай, шағын бекіткіштермен үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Бір шетінен сүйірленген атыс штыры жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Балға құрылыс алаңында, жөндеу кезінде, жиһазды құрастыру және орнату кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Басы соғу әдісімен 45 орташа көміртекті болаттан жасалған және балғаға беріктік пен деформацияға төзімділікті қамтамасыз ету үшін фрезерленген. Шабуылшының жұмыс бөліктері 40-45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол соққы кезінде құлап кетпейді. Басы сыналау арқылы тұтқаға мықтап бекітіледі және эпоксидті желіммен қосымша жабыстырылады, сондықтан ол мықтап ұсталады және жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Коррозияның пайда болуынан қорғау үшін басы қара лакпен қапталған. Тегіс ағаш тұтқа қолға сырғып кетпейді, ал түссіз лак жабыны оны кеуіп кетуден сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.169 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Шабуылшының салмағы | 100 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 102-Слесарлық балғалар, ағаш сабы |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996041896 |
- Бағасы: 594 ₸

