
Слесарлық балға, 500 г, дөңгелек атқыш, ағаш тұтқа Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 500 г дөңгелек шабуылшысы және ағаш тұтқасы бар 10240 слесарь балғасы металл өңдеуге, сондай-ақ шегелерді, дюбельдерді, түйреуіштерді және басқа бекіткіштерді жүргізуге арналған. Бір жағынан тазартылған штырь тар жерлерде соққы беруге мүмкіндік береді. Құралды құрылыс алаңында, үйді жөндеу кезінде немесе саяжайда пайдалануға болады, гаражда да пайдалы. Артықшылықтары Беріктік — басы 50 маркалы аспаптық болаттан жасалған. Тозуға төзімділік және беріктік — шабуылшының жұмыс беттері 45-50 HRC дейін шыңдалған. Тоттан қорғау — бастың коррозияға қарсы жабыны бар. Басты сенімді бекіту — тұтқа оған сына арқылы бекітіледі. Ылғалдан қорғау — тұтқасы қайыңнан жасалған және маймен сіңдірілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.665 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 37 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Шабуылшының салмағы | 500 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 102-Слесарлық балғалар, ағаш сабы |
| Шабуылшының диаметрі | 28 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4607039293265 |
- Бағасы: 1 280 ₸

