
Слесарлық балға, 700 г, шаршы атқыш, ағаш сабы Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Слесарлық балға Спарта 102135 ұзындығы 330 мм, салмағы 700 г шаршы шабуылшысы және ағаш тұтқасы металмен жұмыс істегенде және шеге қағу кезінде соғуға арналған. Жұмыстың үлкен көлемін шаршамай және дәлдікті жоғалтпай орындауға мүмкіндік береді. Бір шетінен сүйірленген атыс штыры жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Балға құрылыс алаңында және жөндеу кезінде пайдалы, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Басы соғу әдісімен 45 орташа көміртекті болаттан жасалған және балғаға беріктік пен деформацияға төзімділікті қамтамасыз ету үшін фрезерленген. Шабуылшының жұмыс бөліктері 40-45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол соққы кезінде құлап кетпейді. Басы сыналау арқылы тұтқаға мықтап бекітіледі және эпоксидті желіммен қосымша жабыстырылады, сондықтан ол мықтап ұсталады және жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Коррозияның пайда болуынан қорғау үшін басы қара лакпен қапталған. Тегіс ағаш тұтқа қолға сырғып кетпейді, ал түссіз лак жабыны оны кеуіп кетуден сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.833 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 353 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 126 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Шабуылшының салмағы | 700 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 102-Слесарлық балғалар, ағаш сабы |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996041070 |
- Бағасы: 1 700 ₸

