
Слесарлық балға, 800 г, шаршы оқпан, ағаш тұтқа Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 800 г шаршы шабуылшысы және ағаш тұтқасы бар 10272 слесарь балғасы металды немесе бекіткіштерді — шегелерді, дюбельдерді, түйреуіштерді соғуға арналған. Атыс штыры бір жағынан үшкірленген, бұл тар жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Балға құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу, жиһазды құрастыру және орнату кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде, саяжайда және гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Басы соққы жүктемелеріне төтеп бере алады, себебі ол 50 маркалы аспаптық болаттан жасалған. Атыс штыры тіпті жиі пайдаланылса да тозуға төзімді, себебі ол 45-50 HRC дейін таңдамалы сөндіруден өтті. Құрал тоттанудан қорықпайды, себебі басының тоттануға қарсы жабыны бар. Соққы кезінде басы сырғып кетпейді — тұтқасы сына арқылы мықтап бекітілген. Қайың сабы маймен сіңдіру арқасында ылғалдан және қабыршақтанудан сенімді қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.02 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 132 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 38 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Шабуылшының салмағы | 800 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 102-Слесарлық балғалар, ағаш сабы |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4630008442166 |
- Бағасы: 2 248 ₸

