
Балға сабы, 320 мм, ағаштан жасалған Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 320 мм 10292 ағаш балға тұтқасы соқпалы аспаптың ауыстырылатын элементі болып табылады. Конустық бөлікке балғаның басын қою ыңғайлы. Сопақша желке тұтқасы қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді. Үйде, саяжайда немесе гаражда ыңғайлы болады.АртықшылықтаРықол қатты ағаштан жасалған, сондықтан динамикалық кернеулер мен механикалық зақымдарға төзімді.Бұйымның беті екі рет тегістеуден өтті, сондықтан тұтқаны қолмен ұстауға ыңғайлы.Тұтқасы термокамерада кептірілген ағаштан жасалған, бұл көгерудің пайда болу мүмкіндігін азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.106 кг |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.06.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 07-240619-АМ05 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тверьэкс" сертификаттау және сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 07-240619-АМ05.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 102-Слесарлық балғалар, ағаш сабы |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800022844 |
- Бағасы: 202 ₸

