
Балғаға арналған тұтқа, тегістелген, Бук, 360 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құралды құрастыру немесе жөндеу үшін ұзындығы 360 мм бук ағашынан жасалған Sibrtech 10289 ұнтақталған балға тұтқасы қолданылады. Оның соққыға төзімділігі, серпімділігі және тозуға төзімділігі жоғары, бұл өнімнің қызмет ету мерзімін ұзартады.Артықшылықтарыорамшаның конустық пішіні бар, бұл балғаның басын орнатуды жеңілдетеді.Қимасы сопақша тұтқа екі рет тегістеуден өтті, сондықтан қолға ыңғайлы жатады.Тұтқаның материалы — термокамерада кептірілген және көгеруге төзімді бук ағашы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.162 кг |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | АК-4 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ЗАО "Центр сертификации "Техно Тест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/АК-4.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 102-Слесарлық балғалар, ағаш сабы |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800035455 |
- Бағасы: 487 ₸

