
Слесарлық балға, 200 г, талшықты талшықты резеңкеленген сабы Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 200 г шабуылшысы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Спарта 10372 слесарлық балғасы металды өңдеуге, жиһазды және басқа құрылымдарды құрастыруға, сондай—ақ бекіткіштерді жүргізуге арналған соқпалы аспап болып табылады. Балға кәсіби құрылыс және жөндеу жұмыстарына, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешуге жарамды. Артықшылықтары Фрезерленген бастиек жоғары беріктігімен ерекшеленеді, өйткені ол 45 маркалы соғылған орташа көміртекті болаттан жасалған. Жұмыс бөліктері сынықтар мен жарықтардың пайда болуына төзімді, себебі 40-45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Басы коррозияның пайда болуынан қара лакпен қорғалған. Тұтқа басынан шығып кетпейді, себебі эпоксидті шайыр көмегімен мықтап жабыстырылған. Соққы кезінде кері шегініс болмайды — талшықты талшықты тұтқа тербелістерді сіңіреді. Балғамен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені резеңкеленген тұтқа қолыңыздан сырғып кетпейді. Құрал ылғал мен агрессивті заттардың әсерінен қорықпайды, сондықтан оны сыртта немесе бензинмен, маймен, еріткішпен байланыста қолдануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.317 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 17.2 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 2 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Шабуылшының салмағы | 200 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 103-Слесарлық балғалар, фибергласс/тұтас соғылған тұтқа |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996066103 |
- Бағасы: 891 ₸

