
Слесарлық балға, тұтас соғылған, үш компонентті тұтқа, 500 г Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 500 г басы және үш бөліктен тұратын тұтқасы бар Gross 10402 тұтас соғылған слесарь балғасы металды соғу жұмыстарына арналған, сонымен қатар шегелер мен басқа бекіткіштерді жүргізу үшін де пайдаланылуы мүмкін. Атыс штыры бір жағынан үшкірленген, бұл тар жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Балға жиһазды салу, жөндеу, құрастыру және орнату кезінде қажет, сонымен қатар үйде, саяжайда және гаражда пайдалы. Артықшылықтары Жоғары беріктік, — басы 55 маркалы жоғары сапалы соғылған болаттан жасалған. Жарықтар мен сынықтарға төзімділік — басы селективті сөндіруден өтті, шабуылшының қаттылығы 50-58 HRC. Бастың сынуы мен секіруі алынып тасталды — балға тұтас соғылған конструкцияға ие. Қайтарудың болмауы — үш компонентті тұтқа соққыдан тербелістерді сіңірудің жоғары коэффициентімен сипатталады. Шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеу мүмкіндігі — үш компонентті эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады. Пайдаланудың жоғары тиімділігі мен жайлылығы — балғаның мінсіз теңдестірілген конструкциясы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 116 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | GROSS |
| Шабуылшының салмағы | 500 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 103-Слесарлық балғалар, фибергласс/тұтас соғылған тұтқа |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина, металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996066622 |
- Бағасы: 6 354 ₸

