
Балға-шегелеуші, 450 г, шабуылшысы 27 мм, металл құбырлы резеңкеленген сабы Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 450 г басы және шабуылшысының өлшемі 27 мм, металл құбырлы резеңкеленген тұтқасы бар Sparta 104405 балға-шеге шегелерді соғу және оларды түзету үшін қолданылады. Балға толығымен металдан жасалған, бұл оның сенімділігін арттырады. Бұл әрлеу жұмыстарын жүргізуде, жиһазды құрастыруда және орнатуда пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік және соққыға төзімділік — басы 45 маркалы орташа көміртекті болаттан жасалған. Тозуға төзімділік және ұзақ мерзімділік — басы өндірісте таңдамалы сөндіруге ұшырады, нәтижесінде жұмыс бөліктерінің қаттылығы 40-50 HRC құрайды. Иілуге төзімділік және зақымдануға төзімділік — тұтқа суықтай илектелген болаттан жасалған. Қысқартылған кері қайтару — резеңкеленген тұтқа соққы кезінде дірілді басады. Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық пішінді тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.639 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 27 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | резина, металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996040448 |
- Бағасы: 1 933 ₸

