
Пеш жасаушының балғасы, 400 г, "Арефино" ағаш тұтқасы Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқасы және салмағы 400 г басы бар 10640 пеш жасаушының балғасы кірпішпен және керамикалық қабырға тастарымен жұмыс істеуге арналған арнайы құрал болып табылады. Бастың пішіні қолдану аясының ерекшеліктеріне байланысты — бір жағында соққыға арналған төртбұрышты атыс штыры, ал екінші жағында кірпіш пен тасты жаруға немесе кесуге арналған жалпақ қалақ бар. Балға құрылыста және пеш жасауда қолданылады. Артықшылықтары Басы құралдың жұмыс бөліктерінің беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз ететін 50 орташа көміртекті болаттан жасалған. Балғаның жұмыс бөліктері 48-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, соның арқасында деформация қаупінсіз бірнеше соққы жүктемелеріне төтеп бере алады. Басы сынамен тұтқаға мықтап бекітілген, сондықтан соққы кезінде құлап кетпейді. Тұтқа қатты ағаштан жасалған және оны кеуіп кетуден қорғау үшін түссіз лакпен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.518 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 157 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Шабуылшының салмағы | 400 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 106-Өзге балғалар |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4607070050308 |
- Бағасы: 1 374 ₸

