
Тегістейтін балға, шабуылшылар 35 мм, құрама бастиек, ағаш сабы Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 35 мм шабуылшылары бар, басы мен ағаш тұтқасы біріктірілген Спарта 108305 түзеткіш балғасы деформацияланған қаңылтыр металды немесе жұмсақ материалдарды түзетуге арналған. Соққы кезінде бетіне зақым келтірмейді. Слесарлық шеберханада, гаражда, сондай-ақ үйде немесе саяжайда пайдалы болады. Шабуылшының артықшылықтары әртүрлі қаттылықтағы пластмассадан жасалған — өңделетін материалға байланысты ең жақсысын таңдауға болады. Шабуылшылар жіптерге орнатылады, бұл олардың басына сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Ағаш тұтқа басына бекітілген және эпоксидті желіммен қосымша бекітілген, сондықтан ол жұмыс кезінде құлап кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.342 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 278 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 92 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 108-Тегістеуіш балғалар |
| Шабуылшының материалы | пластик, резина |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996065878 |
- Бағасы: 1 429 ₸

