
"Автомобилист" жиынтығы, пластикалық бокс (НИЗ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы "Автомобилист" НИЗ 13452 жинағы автокөлік иелеріне көліктерге техникалық қызмет көрсету үшін пайдалы. Оны жолда өзіңізбен бірге алып жүруге немесе гаражда пайдалануға болады. Жинақ шұғыл жөндеуге қажеттінің барлығын қамтиды: тістеуік, 21 мм штепсельдік розетка, бұрағыш, жету қиын жерлерде жұмыс істеуге арналған ұзартқыш сым, ашық кілттер, розеткалар, топса және ысырма. Артықшылықтары Жиынтыққа тұтас 13 ұштық розетка кіреді 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27, 30 және 32 мм. өлшемі 8х10, 10х12, 12х14, 13х15, 14х17, 17х19 болатын 6 екі жақты ашық кілттер алтыбұрышты қалпақшасы бар бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Біріктірілген бұрағыш стандартты өлшемдегі SL 6 және PH 3 бекіткіштерімен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кардан топсасы мен 125 мм ұзартқыш сым жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді және жылдамдатады. Кішкентай тістеуіктер шағын бөлшектерді мықтап ұстауға және ұстауға арналған, шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Штепсельдік ұштың ақылды дизайны оталдыру шамын оңай және қауіпсіз орнатуға немесе бөлшектеуге мүмкіндік береді. Ажыратқышы бар ысырмалы кілт ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді, соның ішінде қол жеткізу қиын жерлерде болттар мен гайкаларды орнату/бөлшектеу қажет. Құралдардың жоғары ресурсы мен беріктігін олар жасалған 40X аспаптық болат қамтамасыз етеді. Әрбір құрал мырышталған, бұл коррозияны болдырмайды және өнімдердің қызмет ету мерзімін ұзартады. Қол қойылған розетка нөмірлері бар пластик қорап жинақты тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 3.8 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 62 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 225 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 26 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800038166 |
- Бағасы: 17 378 ₸

