
Құралдар жинағы, 1/2, 1/4, 94 Сибртех заттары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13508, 1/2 және 1/4 дюймдік құралдар жинағы, монтаждау және монтаждау жұмыстарына арналған 94 элементтен тұрады. Оның көмегімен автокөлікті мамандандырылған қызметке жүгінбей-ақ жөндеуге, сондай-ақ үйде немесе саяжайда қарапайым тұрмыстық мәселелерді шешуге болады. Тасымалдау тұтқасы бар қорапты жолда өзіңізбен бірге алып жүруге және көліктің жүксалғышына салуға ыңғайлы. Артықшылықтары Жақсартылған беріктік — жиынтықтың барлық элементтері аспаптық болаттан жасалған, жұмыс бөліктері 41 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Тоттануға қарсы күңгірт жабын — құралдар бұзылудан сенімді қорғалған. Ысырма ойығы бар ажыратқышпен жабдықталған — бұл бір қолмен ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Соққыға төзімді пластиктен жасалған қорап — жинақты құралдардың жоғалу және сыну қаупінсіз тасымалдауға және сақтауға болады. Қажетті құралды оңай таңдау — кілттердің, биттердің және розеткалардың нөмірлері корпуста қол қойылған, бұл жұмыс процесін жылдамдатады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 6.203 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 76 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 94 |
| Бастың максималды өлшемі | 23 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996068589 |
- Бағасы: 20 463 ₸

