
Жүргізуші құралдарының жинағы №1, пластикалық бокс (НИЗ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы №1 ТӨМЕНГІ 13440 жүргізуші құралдарының жинағы автокөлікті жөндеу кезінде жолда және гаражда таптырмас көмекші болады. Жиынтықта бұрандалы бекіткіштерді, сондай-ақ шеткі бастарды монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылатын шеткі бастармен жұмыс істеуге арналған жаға бар. 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19 мм. Артықшылықтары Жиынтықтағы құралдар динамикалық жүктемелерге төзімді 40X аспаптық болаттан жасалған. Жағалар мен шеткі бастар коррозиядан сенімді қорғау үшін мырышталған. Қақпадағы шарикті бекіткіш соңғы розеткаға сенімді қосылымды қамтамасыз етеді. Жинақ пластик қорапта келеді, сондықтан оны жүксалғышта тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.8 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 233 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 98 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 8 |
| Бастың максималды өлшемі | 19 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800024398 |
- Бағасы: 5 000 ₸

