
Жүргізуші құралдарының жинағы №4, пластикалық бокс (НИЗ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы №4 төменгі 13454 жүргізуші құралдарының жинағы автокөлік жүргізушілеріне көліктерге техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Жиынтықта бекіту элементтерін орнатуға арналған шеткі бастар, оларды қысуға арналған ысырма, ұзартқыш сымдар және жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін айналдырғыш, топса және бекіту шаршысы бар кілт бар. Артықшылықтары Ауыстырылатын ұштық бастар — жиынтықта 10, 12-28, 30 және 32 мм стандартты өлшемдегі 20 саптама бар. Айналдырғыш кіреді — жеңіл гайкалар басқа құралдармен жұмыс істегенде кептеліп қалса да, шеберге оңай беріледі. Ажыратқышы бар ысырмалы кілт — гайкаларды бұрауға да, бұрап алуға да болады. Ұзартқыш сымдар 125 және 250 мм, кардан түйіспесі — бекіткіштерді кез келген бұрыштан бұрап, тіпті шектеулі кеңістікте де жұмысты орындауға ыңғайлы. Қосылатын шарикті кілт металл шармен жабдықталған — саптамалар құлап кету қаупінсіз мықтап ұсталады. Жоғары сапа және беріктік — барлық құралдар 40X құрылымдық легирленген болаттан жасалған. Барлық бөлшектер мырышталған — құралдар бұзылудан қорғалған, өйткені коррозияға ұшырамайды. Тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы — жинақ қол қойылған розетка нөмірлері бар пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 4.6 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 63 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 223 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 26 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800024428 |
- Бағасы: 16 941 ₸

