
Монтаждық слесарлық жинақ, 22 зат Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Слесарлық-монтаждық жинақ Matrix 13561, 22 дана, тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін оңтайлы. Әмбебап жиынтықта жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеуге арналған аллен кілттері, болттар мен гайкаларды орнатуға/бөлшектеуге арналған реттелетін кілт, бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған биттері мен адаптері бар қайтымды бұрағыш, дайындамаларды қысу және майыстыру үшін бүйірлік кескіштер мен тістеуіктер бар. Артықшылықтары Құралдар аспаптық болаттан жасалған, жұмыс бөліктері шыңдалған, бұл жиынтыққа қажетті беріктік сипаттамаларын береді. Екі компонентті тұтқалардың арқасында бүйірлік кескіштер, тістеуіктер және бұрағыш қолыңызда сенімді түрде орналасады және сырғып кетпейді, шектеуші аялдамалар қауіпсіз жұмысты қамтамасыз етеді. Жинақ сыдырмасы бар матадан жасалған қарындаш қорапқа салынған, сондықтан тасымалдау және сақтау кезінде құрамдас бөліктер жоғалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1354-Спарта аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 22 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сумка органайзер |
| Штрих-код | 4044996071282 |
- Бағасы: 7 930 ₸

